stylizacja damska
Obuwie

Baw się modą każdego dnia

Jeszcze jakiś czas temu każdy rodzaj obuwia być ściśle przypisywany do określonego rodzaju stroju i na przykład nie do pomyślenia było założenie trampek do garnituru, teraz jednak wszystko jest możliwe, bo moda to wolność i wyrażanie własnego ja.

Do sukni ślubnej też!

czarne buty sportoweDlatego też od kilku lat tak wielkim zainteresowaniem cieszy się wszelkiego rodzaju obuwie sportowe, tym bardziej, że dzisiaj nikt już nie przejmuje się tym czy będą do czegoś pasowały czy nie. Według dzisiejszych trendów modne buty sportowe damskie to takie, które będą nie tylko wygodne, ale będzie można je również połączyć z wieloma rzeczami i wkomponować w liczne stylizacje. Z powodzeniem można dzisiaj trampki zakładać do tiulowej spódnicy, do garsonki, a nawet do eleganckiej sukienki. Znane są też takie przypadki, że białe trampki zakładały nawet panny młode do ślubu, a przynajmniej podczas weselnej zabawy. Brak ograniczeń w tej dziedzinie daje duże pole do popisu i tak naprawdę modne buty sportowe, to takie, w których kobieta czuje się najlepiej i z chęcią zakłada się przy każdej okazji. Buty sportowe dają wiele możliwości i każdy, kto to docenia z pewnością ma w swojej szafie co najmniej kilka modeli i z chęcią zakłada je przy każdej nadarzającej się okazji.

Sportowe, ale na koturnie

Pojęcie butów sportowych dzisiaj zresztą uległo bardzo dużemu rozszerzeniu. Kilka czy kilkanaście lat temu buty sportowe na koturnie nikomu pewnie by się nawet nie śniły, ale dzisiaj są na porządku dziennym i są bardzo popularne. Oczywiście koturn może mieć różną wysokość, dzięki czemu mogą być bardziej lub mniej odpowiednie dla każdej stopy. W wysokim koturnie noga na pewno wygląda bardziej smukło i ciekawie, więc będzie dobrym wyborem dla tych, którzy właśnie ten efekt chcą osiągnąć, a jednocześnie czuć się wygodnie przez cały dzień. Idealnie pasują do spodni rurek, ale z chęcią zakładane są też do innych stylizacji.