Bez kategorii

Niezbędne elementy w męskie garderobie – marynarki męskie

Nie tylko kobiety chcą dobrze wyglądać, mężczyźni również zwracają uwagę na to, jak się prezentują i to nie tylko podczas specjalnych okazji, ale również na co dzień. Marynarka męska to podstawa w szafie każdego faceta. Wybór tego typu odzieży jest duży, także można mieć problem z wybraniem odpowiedniego modelu. Jaką marynarkę męską kupić?

Marynarka dopasowana do sylwetki

Niejednokrotnie można spotkać na różnego rodzaju imprezach mężczyzn w zbyt dużych garniturach. Nie wiedzieć czemu wielu mężczyzn nie potrafi dobrać tej części garderoby do swoich realnych rozmiarów. Pamiętajmy, że marynarka, jak i spodnie od garnituru muszą być dopasowane do sylwetki, nie mogą być zbyt obszerne. W sklepach można znaleźć również modele marynarek młodzieżowych, sportowych, które można założyć na co dzień. Jeżeli facet chce wyglądać bardziej elegancko, powinien zdecydować się na taki zakup. Marynarki męskie mają różne kroje, kolory, fasony, wykonane są z różnych materiałów. Ważne jest to, aby nie sugerować się wyłącznie ceną, a jak marynarka jest za duża, zawsze można zanieść ją do krawca, aby dokonał poprawek.

https://dstreet.pl/pol_m_Odziez-Meska_Marynarki-834.html

Dobra marynarka to inwestycja na lata

Choć marynarki młodzieżowe, sportowe, do noszenia na co dzień można znaleźć praktycznie w każdej galerii handlowej, to większość z nich niestety jest wykonana z poliestru, także ich jakość jest słaba. Dobre, solidne marynarki czy garnitury powinny zawierać w składzie bawełnę lub wełnę, te materiały dobrze odprowadzają wilgoć, w takich marynarkach nie można ulec przegrzaniu, co jest dość istotne.