logo Champion
Odzież męska

Dlaczego ubrania Champion są tak popularne?

Ubrania sportowe chętnie noszone są nie tylko podczas uprawiania sportu, ale także jako codzienny strój. Zapewniają wygodę oraz swobodę ruchów, równocześnie mogą być bardzo eleganckie.

Marka Champion

Champion to amerykańska firma stworzona na początku XX w. przez braci Feinbloom. Początkowo produkowała tylko proste koszulki sportowe. Jednak przez ponad 100 lat funkcjonowania Champion znacznie poszerzył swój asortyment i jest marką rozpoznawaną na całym świecie.

Ubrania Champion

Obecnie Champion produkuje odzież dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. W ofercie znajdują się także obuwie i inne akcesoria sportowe.

Charakterystyczną cechą kolekcji Champion jest stonowana kolorystyka, dzięki temu nie ma problemu ze skompletowaniem poszczególnych elementów zestawu. Wszystkie wyróżniają się nazwą firmy lub małym logo w kształcie litery C.

Koszulki Champion

Koszulka Champion to oczywiście sztandarowy produkt, wyróżnia się starannością wykonania oraz kształtem dopasowanym do sylwetki. Mężczyźni mają do wyboru typowe T-shirty, natomiast dla kobiet Champion przygotował znacznie bogatszą kolekcję. Mogą wybrać atrakcyjną koszulkę oversize lub krótsze crop topy.

Bluzy Champion

Hitem firmy Champion są bluzy z kapturem z charakterystycznym grubym sznurkiem pozwalającym na jego kształtowanie. To propozycja przede wszystkim dla zwolenników hip-hopu lub streetwear. Doskonale nadają się na spacery w chłodniejsze dni lub podczas koncertów. Szczególnie popularne są wśród młodego pokolenia.

Wszystkie ubrania Champion wykonane są ze starannie dobranych tkanin, które przepuszczają powietrze, nie zmieniają kształtu i kolorów podczas prania.