Odzież damska

Z czym połączyć eleganckie sukienki z dłuższym tyłem?

Jeśli sukienka w kreacji ma się wyjątkowo prezentować nie można zapominać o odpowiednich dodatkach. Są one w stanie zapewnić podkreślenie stylizacji, a nawet odciągnąć uwagę od mankamentów urody.

Dodatki do sukienek asymetrycznych


Jeśli wybrana sukienka jest zwiewna i ma się sprawdzić w romantycznej stylizacji wówczas warto postawić na subtelne obuwie. Sandały z pasków lub baleriny mogą być doskonałym rozwiązaniem. Natomiast przy prezentujących się ciężko eleganckich sukienkach z dłuższym tyłem warto jest szukać masywniejszych butów. W tym względzie można pomyśleć o butach na grubszej podeszwie lub modelach typu platforma. Zimową porą do sukienek można wybierać skórzane botki na obcasie, które pozwalają dodatkowo wyszczuplić sylwetkę. https://lacoco.pl/sukienki/97-elegancka-brzoskwiniowa-sukienka-z-dluzszym-tylem-lacosta-33-1.html

Idealnie dopasowana biżuteria


Gdy wybrane są buty do sukienki trzeba pomyśleć o biżuterii. Podobnie jak torebki tak samo biżuteria powinna być dopasowywana do innych dodatków. Znaczenie ma również styl kreacji. Warto brać pod uwagę, że:

  • do klasycznych kreacji sprawdzą się eleganckie dodatki jak dekoracyjne naszyjniki
  • do wzorzystych sukienek nie warto decydować się na dodatki w formie biżuterii
  • sukienki o ostrych liniach mogą być łączone z biżuterię o geometrycznych kształtach.
    Dobrze jest, gdy elegancka sukienka z dłuższym tyłem nie zostanie przyćmiona dodatkami, jeśli ma być ona głównym elementem stylizacji. Jest to ważne szczególnie przy sukienkach wieczorowych, które są wybierane do zastosowania w kreacjach na imprezy.