Odzież damska

Jak sparować body z innymi akcesoriami?

Często zdarza się, że mężczyzna widzi tylko seksowne szpilki lub biżuterię, kiedy nosisz bieliznę lub swoje nowe sexy body, więc skorzystaj z tego i upewnij się, że bielizna, którą wybierzesz, dobrze pasuje do akcesoriów nakładanych w trakcie upojnej nocy.

Czy w dekolcie bielizny znajduje się miejsce na słodki i seksowny naszyjnik, który podkreśla twój dekolt, czy też dobrze komponuje się z wyglądem obcasów lub wysokich butów na udzie? Przed zakupem bielizny zastanów się, co byś z nią założyła i czy dobrze by wyglądała. Żadna bielizna nie jest kompletna bez kilku ekscytujących akcesoriów. Pamiętaj, że w tym przypadku ogranicza cię jedynie twoja wyobraźnia i zasoby domowej garderoby. Chociaż w tym drugim przypadku, można sobie poradzić kilkoma drobnymi wypadami do galerii handlowej, które odpowiednio poszerzą aktualne zasoby.

Podczas gdy długie koszule nocne mogą technicznie zaliczać się do bielizny, prawdopodobnie nie sprawią, że twój mężczyzna się zaczerwieni.

On tak naprawdę będzie chciał je czym prędzej zdjąć. Wielu mężczyzn woli widzieć bieliznę, która pokazuje więcej skóry zamiast mniej i pozostawia tylko trochę wyobraźni (nie chcą wyobrażać sobie wszystkiego). Wybierz bieliznę, która pokazuje przyzwoitą ilość ciała i zakrywa tylko ważne obszary. Jeszcze lepsza jest bielizna, która pozwala mężczyźnie rzucić okiem na ciało pod czystą koronką, dzięki czemu ledwo wszystko widzi.