tanie kurtki zimowe damskie
Odzież damska

Ozdoby kurtek zimowych

Nigdzie nie jest powiedziane, że tanie kurtki zimowe damskie muszą być nudne. Wcale nie muszą być skromne i szare. Wprost przeciwnie! Mogą przyciągać spojrzenia. Jak wyglądają modne i tanie kurtki zimowe? Jakie mogą być na nich ozdoby?

Futerko

Najbardziej popularną ozdobą dla tanich kurtek zimowych jest futerko. Niekoniecznie prawdziwe. Lepsze będzie bardziej ekologiczne, sztuczne futro. Na pierwszy rzut oka nie różni się ono od futra naturalnego. Jego zaletą jest to, że jest bardzo przyjemne w dotyku. Jeśli jest ono na brzegu kaptura, to ma bezpośredni kontakt ze skórą głowy i czołem. Dotyk miękkiego futra jest bardzo przyjemny. Dzięki futerkom, kurtka wygląda też na cieplejszą.

tanie kurtki zimowe damskie

Zamki

Niektóre tanie kurtki zimowe damskie mają ozdobne zamki błyskawiczne. Mogą one być zamknięciem kieszeni, ale wcale nie muszą. Równie dobrze mogą być po prostu dodatkową ozdobą kurtki, więcej ofert znajdziesz tutaj. Zamki te powinny być błyszczące. Mogą też mieć ozdobne suwaki w różnych zabawnych kształtach.

Odblaski

Są też kurtki, które mają wszyte odblaskowe aplikacje, np. w kolorze białym, żółtym, zielonym lub różowym. Wyglądają one bardzo nowocześnie i równocześnie poprawiają bezpieczeństwo na drodze. Dzięki nim, jest się widocznym nawet po zmroku. Ma to ogromne znaczenie zimą i jesienią, gdy ciemno robi się bardzo szybko. Może to utrudniać poruszanie się po drogach, zwłaszcza tych, które nie mają odpowiedniego oświetlenia.