Odzież damska

Dla kogo sukienki hiszpanki?

Zgodnie z najnowszymi trendami asymetryczne dekolty to modne rozwiązania w letnim sezonie. Do tego odkryte ramiona, które wskazują, że warto pomyśleć o sukienkach hiszpankach. Czy jednak taki styl będzie nam pasował?
Odkryte ramiona to często spotkane rozwiązanie w szyfonowych sukienkach. Jeśli chce się postawić na model, który będzie idealnie wykorzystywał takie rozwiązania, warto postawić na sukienki hiszpanki. Jednak trzeba brać pod uwagę, że taki pomysł w stylizacjach to rozwiązanie dla kobiet o szczuplejszej budowie. Sukienki w wersji hiszpanka mogą podkreślać mankamenty bardziej rozbudowanej sylwetki. Do tego są to elementy stroju, który sprawdzi się przede wszystkim u kobiet z mniejszym biustem.

Co zapewnią sukienki hiszpanki?


Decydując się na sukienkę hiszpankę można podkreślić optycznie atuty sylwetki jak:
– smukła szyja,
– ładnie prezentujący się dekolt,
– wyraźnie zarysowana linia ramion.
Jeśli chce się uwypuklić przede wszystkim ramiona wówczas można zdecydować się zarówno na sukienki hiszpanki, jak też związane włosy. To doskonały pomysł na stylizację latem bez zbędnych, obciążających dodatków.


Sukienki typu hiszpanka pozwalają zapewnić wizualne podkreślenie linii biustu. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet o mniejszym biuście, które chcą go bardziej wyeksponować. Dodatkowo wzrok odbiorcy skupiony jest na dekolcie, co pozwala na idealne ukrycie różnych mankamentów w figurze.