eleganckie oxfordy na wiosnę
Obuwie

Na jakie buty postawić tej wiosny?

Ciepłe i słoneczne dni wskazują, iż za lada moment zawita do nas wiosna na dobre. Tym samym będziemy chcieli odświeżyć i ożywić trochę nasze szafy. Wiele osób z chęcią zamieni ciężkie, zimowe obuwie na lekkie i kolorowe buty, które dużo szybciej i przyjemniej się zakłada rano do pracy. Jakie buty będą modne tej wiosny? Oto nasze wskazówki.

1. Klasycznie i artystycznie oxfordy

W sezonie wiosenno – letnim 2019 dużą popularnością zarówno wśród pań, jak i panów w każdym wieku będą cieszyły się buty oxfordy, czyli płaskie obuwie (najczęściej sznurowane) z wyglądu przypominające buty męskie, charakteryzuje się połączeniem stylowej klasyki z artystyczną nowoczesnością. Można je spotkać w prawie każdym kolorze i wzorze. Wykonane są najczęściej z mocnych solidnych materiałów, co sprawia, że służą użytkownikowi przez co najmniej niejeden sezon.

2. Stylizacje

Oxfordy spokojnie można łączyć zarówno ze stylizacjami codziennymi (do pracy, na spotkanie ze znajomymi, na wyjazd za miasto) oraz tymi bardziej wieczorowymi. Panie świetnie będą wyglądać zarówno łącząc je z jeansami i t-shirtami jak również dodając do nich eleganckie, proste lub rozkloszowane sukienki. Panowie z kolei, oxfrody mogą dopasować zarówno do jeansów i marynarek, jak i do eleganckich i stylowych garniturów. Takie obuwie ożywi nie jedną stylizację i doda jej całkiem indywidualnego akcentu.

3. Dla wszystkich ceniących wygodę

Ten typ obuwia zdecydowanie stawia na wygodę. Płaskie, dobrze wyprofilowane i wykonane np. z miękkiej skóry lub zamszu oxfordy można nosić przez cały dzień, nie czując w ogóle obuwia na stopach.

W związku z tym, iż producenci wychodzą klientom naprzeciw stworzyli bardzo bogatą kolekcję, w której klienci naprawdę mają w czym wybierać. W zależności od modelu i marki, ceny oxfordów od Patine wahają się od 150 do nawet 500 czy 700 zł. Warto postawić na dobrze wykonane obuwie, które będzie klasyczne i oryginalne.