stylizacja z saszetką miejską
Dodatki

Co spakować do męskiej torebki?

Świat oszalał na punkcie męskich torebek. W rzeczywistości, rynek męskich torebek rośnie w dwucyfrowym tempie każdego roku! I nie bez powodu: Moda męska jest bardziej płynna niż kiedykolwiek wcześniej, co oznacza, że faceci zmieniają swoje garniturowe płaszcze na swobodne bluzy z kapturem i odwrotnie, częściej niż kiedykolwiek. Męskie torebki i saszetki nie są tylko przelotnym trendem, ale obowiązkowym akcesorium w arsenale każdego mężczyzny. Oto kilka pomocnych wskazówek, które pomogą Ci zorientować się, co powinieneś spakować do swojej męskiej torebki.

Portfel i uchwyt na klucze

Męska torba jest idealnym domem dla wszystkich twoich codziennych niezbędnych rzeczy. A dobrze spakowana torba sprawi, że zawsze będziesz miał to, czego potrzebujesz. Dobry portfel i uchwyt na klucze to podstawa każdej torebki. Warto upewnić się, że portfel jest odpowiedni do okazji i ma odpowiednio dużo przegródek. Uchwyt na telefon lub etui na klucze to również konieczność, zwłaszcza jeśli używasz torebki do podróży. Saszetka nerka jest idealna do przechowywania takich przedmiotów jak karta kredytowa czy prawo jazdy, do których będziesz chciał mieć szybki dostęp.

saszetka męska nerka - Preorder.pl

 Zegarek i okulary przeciwsłoneczne

Jeśli chodzi o akcesoria, zegarek i okulary przeciwsłoneczne są łatwym wyborem, jeśli chodzi o to, co powinieneś spakować do męskiej torebki.  Saszetka nerka męska w tym wypadku również sprawdzi się znakomicie.

 Oba przedmioty są funkcjonalne i mogą natychmiast podnieść Twój wygląd, dlatego warto je mieć przy sobie. Zegarek może się również przydać, gdy jesteś w korku i musisz sprawdzić godzinę. Okulary przeciwsłoneczne są natomiast najlepszym przyjacielem mężczyzny w słoneczną pogodę. To także stylowy dodatek.

Telefon

Torebka to idealne rozwiązanie, aby trzymać w niej swój telefon. Będziesz miał go zawsze pod ręką i będziesz miał pewność, że go nie zgubisz. Męska torebka mają wystarczająco dużo miejsca, dlatego oprócz telefonu zmieścisz do niej inne najpotrzebniejsze akcesoria.