Bielizna

Jak wybrać zestaw piżam dla dwojga?

Komplet piżam dla dwojga to idealny prezent dla drugiej połówki albo dla bliskiej pary. Jest jednocześnie oryginalny, ciekawy i praktyczny. Ucieszy osoby w różnym wieku, o różnych upodobaniach. Jaki zestaw piżam dla dwojga wybrać, by podarunek okazał się strzałem w dziesiątkę?

Jak stworzyć zestaw piżam dla pary?

Piżamy dla dwojga rzadko sprzedawane są w komplecie. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest stworzenie zestawu samodzielnie. Wtedy najłatwiej dopasować nie tylko rozmiar czy krój, ale też styl ubrań do preferencji obdarowywanych osób.
Tworząc zestaw, nie trzeba kupować dwóch identycznych piżam. Równie dobrze te mogą do siebie pasować kolorem czy motywem, ale mieć np. różny krój czy nieco inną grafikę. Najważniejsze, by wziąć pod uwagę preferencje swoje i partnera czy upodobania pary, która ma je dostać w prezencie. Jedni marzą o grubej, ciepłej piżamie na zimowe wieczory, inni niezależnie od pory roku woleli będą lekką piżamkę bawełnianą z krótkim rękawem.

Na co jeszcze zwracać uwagę, kupując piżamy dla dwojga?

Aby piżamy okazały się nie tylko chwilową radością, ale praktycznym drobiazgiem na lata, trzeba zadbać o ich jakość. Powinny być uszyte z wysokogatunkowego materiału i starannie wykończone. Tkanina musi być miękka, naturalna, pozwalająca skórze oddychać. Lepiej unikać nieprzyjemnych, powodujących przegrzewanie się sztucznych materiałów.
Ważny jest też krój – piżama nie powinna obciskać ani krępować ruchów. Musi być maksymalnie wygodna i dopasowana do sylwetki