KOSZYK JEST
PUSTY

515 816 261

sklep@kamfashion.pl

Zwroty towarów

Zwrot towarów
 
 
Klient ma pełne prawo do zwrotu zakupionego w naszym sklepie towaru (odstąpienia od umowy) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Termin zwrotu traci ważność po 14 dniach licząc od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie nabytej w sklepie rzeczy.
 
Prosimy o dopilnowanie warunków zwrotu:  zwracany Produkt powinien być nieużywany, pozbawiony zapachu, czysty oraz z przyczepionymi metkami (jeżeli pierwotnie były), a ponadto zapakowany w sposób zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.
 
Do zwracanego towaru prosimy dołączyć paragon i pisemne "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość". Wzór formularzu oświadczenia udostępniamy Państwu do pobrania na dole strony. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi Klient.
 
Zwroty prosimy kierować na adres:
HANDEL, USŁUGI, KONSULTING Danuta Kamińska
Os. Boh. Monte Cassino 3/90
18-400 Łomża
 
Po zawiadomieniu nas o chęci zwrotu zamówionego towaru, kwota przez nas pobrana zostanie Państwu zwrócona jak najszybciej - najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas zwracanej rzeczy.
UWAGA: Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas "za pobraniem". Pieniądze zwracamy na konto bankowe Klienta.
 
W przypadku gdy stwierdzicie Państwo uszkodzenie zamówionego towaru w chwili doręczenia - prosimy o zapoznanie się z informacją nt. procedury reklamacji dostępnej na stronie: Reklamacje
 
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl