t-shirt męski czarny
Odzież męska

Jak wybrać koszulki męskie 4F, które będą pasować do Twojego typu sylwetki?

Zakup koszulek męskich stanowi dla Ciebie wyzwanie? Nie każdy ma taki sam typ ciała, co sprawia, że wybór odpowiednich ubrań jest trudny. Czy podczas zakupów koszulek masz czasem wrażenie, że nic nie pasuje lub każda koszula jest za ciasna? Dzieje się tak dlatego, że nie wszystkie marki tworzą koszulki, które sprawdzają się w przypadku wszystkich typów sylwetki. Jednak przy odrobinie wiedzy możesz robić zakupy z ufnością i za każdym razem znaleźć idealnie dopasowaną koszulkę 4F. Przy tak wielu krojach może być trudno wiedzieć, od czego zacząć, gdy szukasz nowej koszulki 4F. Nawet jeśli jesteś nastawiony na konkretny styl lub materiał, istnieje tak wiele różnych krojów i dopasowań, że możesz dostać zawrotu głowy! Ale nie martw się – mamy kilka prostych sztuczek, jak wybrać idealnie dopasowaną koszulkę męską 4F.

Poznaj swój typ sylwetki

Jeśli nie jesteś pewien swojego typu, sprawdź te opisy poniżej. Ułatwi to wybór odpowiedniej koszulki 4F dla Ciebie:

  • Skinny – jeśli jesteś filigranowy i masz mniejszą budowę, prawdopodobnie jesteś skinny build. Możesz nosić każdy rodzaj koszulek z prawie wszystkimi spodniami. Możesz spróbować nadruków i wzorów, aby uzyskać bardziej swobodny wygląd.
  • Normal – jeśli jesteś średniej budowy ciała. Możesz nosić workowate lub dopasowane koszulki męskie 4F. Możesz również spróbować nadruków i wzorów.
  • Cięższa – jeśli masz większą budowę i kilka nadmiernych kilogramów to jesteś plus size. Powininieś wybierać bardziej luźne kroje. 

Przymierz koszulkę 4F, zanim ją kupisz

Jeśli możesz, przymierz kilka różnych krojów i rozmiarów koszulek. To pomoże Ci znaleźć to, co najlepiej pasuje do Ciebie. Możesz również wypróbować różne tkaniny, ponieważ wpłynie to na dopasowanie koszulki 4F.

Przymierzając koszulki 4F, sprawdź jej dopasowanie we wszystkich miejscach, w których ma to znaczenie. Upewnij się, że szwy na ramionach siedzą tam, gdzie powinny, rękawy nie są zbyt ciasne lub zbyt luźne, długość jest prawidłowa. Wtedy koszulka 4F będzie Twoją ulubioną na treningi!