tuniki damskie
Odzież damska

Tunika damska – strój idealny

Tunika damska od niepamiętnych czasów gości w naszych szafach. Jest to ciuch, o którym zdecydowanie można powiedzieć, że jest ponadczasowy. Jak nosić tunikę, by wyglądała elegancko i gustownie?

Nie tylko legginsy

Klasycznym dodatkiem do tuniki damskiej są legginsy. Jest to już podręcznikowy zestaw, który ma w szafie każda kobieta.

Połączenie to jest bardzo wygodne i sprawdza się w wielu sytuacjach. Wyjście na spacer z psem, z koleżanką na zakupy, czy na wycieczkę to świetne okazje, by założyć właśnie taki zestaw. Dla kobiet odważniejszych ciekawą propozycją jest zastąpienie legginsów rajstopami.

Tuniki damskie w połączeniu z rajstopami elegancko eksponują nogi. Dobierając szpilki lub botki na obcasie mamy stu procentową gwarancję, że nasza stylizacja na pewno zostanie zauważona. W takiej stylizacji warto postawić na konkretny, energetyczny kolor. Czerwona tunika damska oraz czarne rajstopy to połączenie bardzo zmysłowe. Tuniki damskie w kolorze butelkowej zieleni wyglądają elegancko i gustownie, świetnie sprawdzą się na kolacji w restauracji, czy wieczornym wyjściu do kina.

Tuniki damskie w zestawie z dżinsami rurkami to połączenie, które sprawdzi się w pracy, gdy formalny wygląd jest koniecznością. Jest to zestaw uniwersalny i bardzo wygodny, który musi znaleźć się w każdej damskiej szafie, gdyż na pewno często będzie wykorzystywany.

Dopasowując do takiego zestawu sandały uzyskamy idealną stylizację na letnie popołudnie, trampki pozwolą chodzić godzinami, więc jest to stylizacja, która sprawdzi się w czasie wakacyjnego zwiedzania.