modna kobieta w eleganckich spodniach
Odzież damska

Rozszerzane spodnie też są modne!

Odkąd tylko panie pierwszy raz włożyły na siebie spodnie, już wiedziały, że jest to niezwykle wygodny i praktyczny element garderoby. Można je łączyć nie tylko z casualowym stylem, ale również zakładać na bardziej uroczyste okazje. W latach 70. popularne i lubiane były rozszerzane u dołu spodnie zwane dzwonami. Rozsławione przez Dzieci Kwiaty, dzisiaj wracają do łask, choć w nieco innej formie.

Rozszerzane spodnie z wysokim stanem

Współczesne firmy odzieżowe pokazują, że eleganckie spodnie damskie nie muszą być wąskie, opięte na biodrach i uszyte z czarnej tkaniny. Piękne i bardzo reprezentacyjne są rozszerzane na całej długości spodnie z wysokim stanem oraz zakładkami z przodu na wzór lat 40. Niektóre współczesne modele posiadają srebrne łańcuszki przy pasie, co czyni je jeszcze bardziej szykownymi. W połączeniu z białą, koronkową bluzką tworzą klasyczny, modny komplet idealny do pracy lub na wyjście do teatru.

Praktyczne i na każdą okazję

Dobrze jest mieć w domu spodnie damskie eleganckie, które nadają się  do noszenia także w innych okolicznościach niż tylko spotkania biznesowe, czy udział w wydarzeniach kulturalnych.

Uniwersalny krój rozszerzanych spodni sprawia, że można nosić je dosłownie wszędzie. Są praktyczne w użyciu, a do tego wygodne. Sprawdzają się szczególnie latem, gdyż nie przylegają mocno do ciała, w ten sposób zapewniając skórze odpowiednią wentylację powietrza.

Modne spodnie damskie, a do tego wzbudzające komfort podczas noszenia i ładnie prezentujące się na sylwetce? Parę rozszerzanych spodni na pewno warto mieć w swojej szafie.