modne koszule damskie
Odzież damska

Jaką koszulę damską wybrać do pracy?

Dress code jest dla wielu pań sporym wyzwaniem. Wybrana odzież powinna być przede wszystkim elegancka, jednak walory wizualne to nie wszystko. Modne koszule damskie wcale nie muszą być niewygodne. Bez większych trudności można znaleźć model, który będzie stanowił połączenie efektownego wzornictwa oraz wysokiego komfortu użytkowania. Czasami lepiej jest zapłacić nieco więcej, a mieć pewność, że materiał nie będzie podatny na deformacje.

Neutralna kolorystyka

modne koszule damskie

W miejscu pracy najlepiej sprawdzają się ubrania utrzymane w neutralnych kolorach. Mając bezpośredni kontakt z klientem warto jest zadbać o nienaganny wizerunek. Świetnym wyborem wydaje się być modna koszula damska w kolorze białym, czy też śmietankowym. Oczywiście możliwości jest o wiele więcej.

Lepiej odpuścić sobie intensywne kolory typu czerwień, róż, czy też pomarańcz. Panie ceniące sobie niebanalną stylistykę mogą wziąć pod uwagę delikatne pastele, które zawsze będą prezentować się świeżo i ciekawie.

Odpowiedni fason

Koszula do pracy nie powinna eksponować kształtów. Fason powinien być skromny, a zarazem profesjonalny. Kołnierzyk powinien być zapięty do ostatniego guzika, a więc obwód szyi ma duże znaczenie.

Warto jest zadbać o to, aby koszula nie była zbyt krótka. Będzie ona wysuwać się za spodni lub spódnicy. Jeśli chodzi o długość rękawów, to w tym temacie panuje spora dowolność. Rękawy mogą być długie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby nonszalancko zawinąć je do łokcia. Więcej dowiesz się na stronie Yups.