Obuwie

Czerwone botki płaskie kluczowym dodatkiem naszego looku

Idealnym dodatkiem zimowej stylizacji, są dobrze dobrane buty.
Niezastąpione w chłodniejsze miesiące mogą okazać się czerwone botki płaskie. Warto również pamiętać, że praktycznie od wielu lat nie wychodzą one z mody.
Jak je nosić i z czym zestawiać, aby wyglądały modnie i elegancko?

Po pierwsze umiar

Czerwone buty bardzo przyciągają wzrok. Należy więc pamiętać, aby zestawiać je ze stonowanymi kolorami. Tu najlepiej sprawdzają się biele, czernie, szarości i granaty

Komponując stylizację, której elementem są czerwone buty, uważać należy na takie kolory, jak pomarańcze, róże i brązy.
Jeśli to właśnie buty mają być kluczowym elementem outfitu, nie warto odwracać od nich uwagi innymi dominującymi kolorami.

Na wielkie wyjście i na co dzień

Jedne buty do kilku stylizacji? Dlaczego nie?
Klasyczna, prosta, granatowa sukienka, do tego czerwone płaskie botki, gładki kok i usta pomalowane na czerwono. Taka stylizacja z pewnością sprawdzi się na wielkie wyjście.

Czarne jeansy rurki, prosty, biały T-shirt i jasnoszara marynarka a do tego czerwone botki, to zestawienie idealne do pracy.
Należy tylko pamiętać o tym, że w niektórych zakładach pracy obowiązuje sztywny dress code.

Czerwone botki na płaskim obcasie będą również świetnym dopełnieniem stylizacji składającej się z białego swetra i prostych szarych spodni, którą można włożyć np. na wypad z przyjaciółmi.

Niezależnie od wieku i stylizacji można zabłysnąć modnymi dodatkami. Trzymając się powyższych zasad, z pewnością trudno o gafy.