Dodatki

Dla jakiej kobiety przeznaczona jest nerka?

Na ulicach miast i pomniejszych miejscowości często obecnie spotyka się panie, które zamiast zwykłej damskiej torebki, noszą małą saszetkę. Nerki są wygodne i lekkie więc idealnie nadają się np. na lato. Mogą je nosić panie w każdym wieku, od nastolatek po seniorki. Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych dodatków, dlatego wiele pań chętnie z niego korzysta. Dla jakich kobiet przeznaczone są saszetki nerki damskie?

Dla sportsmenki

Kobiety uprawiające aktywność fizyczną uwielbiają nerki głównie dlatego, że zapewniają swobodę ruchów. Idąc na poranny jogging, jazdę na rolkach czy siłownię, trzeba zabrać ze sobą kilka najpotrzebniejszych rzeczy, więc bez torebki się nie obejdzie. Nerka pozwala się zakładać w dość nietypowy sposób, więc niezależnie od rodzaju sportu, można go swobodnie uprawiać mając rzeczy osobiste nieustannie przy sobie. Do saszetki zmieszczą się chusteczki higieniczne, klucze, telefon oraz mała woda, czyli wszystko to, co potrzebne podczas treningu.

Dla bizneswoman i kobiety pracującej

Odchodzi się obecnie od wizerunku kobiety robiącej karierę wędrującej z wielką teką na dokumenty. Obecnie outfit biurowy także jest bardziej swobodny, więc dyskretna nerka noszona na ramieniu bądź przypięta w pasie z pewnością nikogo nie będzie raziła. Eleganckie saszetki nerki damskie (zobacz więcej) pasują do koszuli, zdobnej bluzki i spodni w kant, lub stylowej sukienki. W niektórych zawodach nerki szczególnie się przydają, np. tam gdzie jest jest często potrzeba wydawania reszty, przekazywania bilecików lub wizytówek. Nawet roznoszenie ulotek może być prostsze, gdy zmieszczą się one do funkcjonalnej saszetki skąd łatwiej je wyciągać.

Dla pani domu

Kobiety, które rzadko opuszczają cztery ściany, czasem nie są w stanie sobie wyobrazić, jak można wyjść z domu i nie zabrać ze sobą rzeczy przydatnych na każdą okazję. Noszenie nerek jest jednak dla nich okazją do tego, by oderwać się od codzienności, raz na jakiś czas zrobić sobie przerwę od obowiązków i wyjść z domu tylko z kilkoma podstawowymi przedmiotami. Dla pań, które na co dzień dźwigają ciężkie zakupy może to być miła odmiana.